Ayrancım Derneği’nden Ankara Kulubü Derneği’ni ziyaret…

Ayrancım Derneği Başkanı Ali Necati Koçak, dernek yöneticileri ve mahalle muhtarlarıyla Ankara Kulübü Derneği Genel Başkanı Dr. Metin Özaslan’ı makamında ziyaret etti.

Ayrancım Derneği Başkanı Ali Necati Koçak, dernek yöneticileri Aykut Alyanak, Ali İhsan Başgül, Güvenevler Mahallesi Muhtarı ve Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Sekreteri Seviye Ardıç Çelik ve Aziziye Muhtarı Güldane Tenç ile birlikte Ankara Kulübü Derneği Genel Başkanı Dr. Metin Özaslan’ı makamında ziyaret etti.

Dernek temsilcileri, Ankara’nın sivil temsilcisi olarak yıllardır bu alandaki en büyük ve en önemli sivil toplum örgütü olan Ankara Kulubü Derneği’ni ziyaret ederek Ayrancım Derneği’nin kuruluş amacı, çalışmaları ve programları konusunda bilgilendirdiler.

Ayrancı semtinde bulunan Ayrancı, Aziziye, Güvenevler, Güzeltepe ve Remzi Oğuz Arık mahallelerinde kent yaşamı ve kültürünü katılımcı, demokratik ve çağdaş koşullarda geliştirmek ve zenginleştirmek, kentlilik bilincinin oluşturulmasına katkıda bulunmak amacıyla yürütülen ve planlanan çalışmaları aktardılar.

Ayrancı Derneği’ni büyük bir misafirperverlikle ağırlayan Ankara Kulubü Derneği başkanı Dr. Metin Özaslan “Ankara’da kent kültürünü geliştirmek anlamında semt derneklerinin kapsamlarını ve işlevlerini artırdıklarını sevinerek izliyoruz. Birlikte çalışmaktan da büyük mutluluk duyarız” dedi.

Yazar Hakkında

Web | + Yazarın diğer yazıları
Ücretsiz E-Bülten Abonesi Olun

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.